«Нова пошта» знизила тариф на доставку для бізнесу, який користується послугами її фулфілменту

17 Квітня 2024, 18:00
«Нова пошт»а знизила тариф на доставку для бізнесу, який користується послугами її фулфілменту 259
«Нова пошт»а знизила тариф на доставку для бізнесу, який користується послугами її фулфілменту

«Нова пошта» зменшила тариф на 5% на доставку по всій країні для будь-якого бізнесу, який вирішив скористатися послугами складської логістики від компанії.

Про це інформує пресслужба компанії.

Щоб скористатися зниженим тарифом на доставку, потрібно стати бізнес-партнером «Нової пошти» та підписати договір на послуги фулфілменту. Це зберігання товарів, обробка та пакування замовлень, а також доставка у будь-яке місце, зручне для клієнта.

Окрім того, аби український бізнес міг ще швидше відправляти товари своїм клієнтам, «Нова пошта» запровадила низку нововведень у фулфілменті.

По-перше, фулфілмент-склади розміщуються прямо на сортувальних терміналах. Тобто відтепер зберігання товарів та обробка замовлень відбувається на тій самій локації, що і сортування відправлень. Це скорочує час на обробку та вдвічі пришвидшує доставку до клієнта. Зараз компанія має три таких центри – два у Києві та один у Львові.

По-друге, фулфілмент-склади працюватимуть цілодобово. Тобто тепер не тільки приймання, а й обробка та відправлення замовлень відбуватиметься 24/7. Якщо, наприклад, клієнт у Києві замовить товар о 22:15, то вже вночі співробітники фулфілмента приймуть це замовлення, запакують та відправлять. І зранку клієнт зможе отримати його там, де йому зручно – у відділенні, поштоматі або за адресою.

Читайте також: «Нова пошта» відкрила четверте відділення в Чехії

 

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024