Під час тендеру на капремонт будівлі у Закарпатській області виявили порушення

18 Квітня 2024, 11:13
Під час тендеру на капремонт будівлі у Закарпатській області виявили порушення 480
Під час тендеру на капремонт будівлі у Закарпатській області виявили порушення

Аналітики територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області упередили неефективне використання коштів місцевого бюджету під час проведення тендеру.

Одна з міських рад Закарпатської області планувала витратити кошти на капітальний ремонт будівлі комунальної власності. Для цього оголосила тендер на закупівлю послуг з будівельних робіт вартістю 6,4 мільйона гривень. Про це інформує Бюро економічної безпеки.

Під час аналізу вимог до учасників закупівлі, які були передбачені тендерною документацією, аналітики теруправління виявили, що посадові особи міськради, ймовірно з метою забезпечення перемоги в тендері певної компанії, заклали антиконкурентні кваліфікаційні вимоги, які обмежили коло учасників. 

Крім того, публічна закупівля здійснювалася без оприлюдненого обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, що могло свідчити про неефективне використання коштів громади.

З метою упередження виявлених ризиків аналітики бюро направили до органу місцевого самоврядування лист з рекомендаціями усунути виявлені порушення в тендерній закупівлі. 

Розглянувши рекомендацію розпорядник коштів відмовився від проведення тендеру та скасував закупівлю. Таким чином аналітики ТУ БЕБ у Закарпатській області упередили неефективне використання 6,4 мільйона гривень міськради.

Коментар
28/05/2024 Вівторок
28.05.2024
27.05.2024