Понад п’ять мільйонів гривень на розвиток жіночого підприємництва: до 28 квітня можна подати заявки на «Відважна 2»

18 Квітня 2024, 13:10
Понад п’ять мільйонів гривень на розвиток жіночого підприємництва: до 28 квітня можна подати заявки на «Відважна 2» 398
Понад п’ять мільйонів гривень на розвиток жіночого підприємництва: до 28 квітня можна подати заявки на «Відважна 2»

Проєкт «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» буде цікавим як майбутнім підприємицям, які тільки мріють про створення бізнесу, так і досвідченим, які шукають нові можливості для розвитку. 

Його мета – допомогти українкам започаткувати або розвинути наявний бізнес. Новий сезон акселератора «Відважна» є логічним продовженням першої ітерації проєкту та націлений на діджиталізацію й масштабування власної справи. Про це інформує Мінцифри.

«Відважна» пропонує майбутнім та активним підприємицям протягом чотирьох місяців вивчати фінансове планування та управління, маркетинг і продажі, інструменти діджиталізації бізнесу, оподаткування, бухгалтерський облік, інструменти для виходу на зовнішні ринки.

На учасниць чекають: 

  • чотири місяці онлайн-навчання та в офлайн-буткемпах; 
  • 17 освітніх модулів, 14 лекторів з бізнесу й психології, менторська підтримка;
  • додаткові бізнес-пропозиції від партнерів Visa: monobank, Укрпошта, Checkbox та Shop-Express;

Під час навчання розкажуть про маркетинг та продажі, управління персоналом, фінансове планування, масштабування бізнесу, платіжні інновації, ризик-менеджмент та багато іншого. 

За результатами навчання 40 учасниць залучать по 100 тисяч гривень на впровадження своїх бізнес-ідей. На фінальному заході Grand Pitch Day 12 фіналісток змагатимуться за головне заохочення проєкту в категоріях: «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єрний бізнес-проєкт». Три бізнес-проєкти з найвищими балами від журі залучать додатково по 400 тисяч гривень на розвиток власної справи.

Акселератор поєднуватиме два формати навчання:

  • Онлайн-навчання, де учасниці проходитимуть загальну освітню програму, яка  базуватиметься на принципах практичності, інтерактивності та провідних підходах у бізнес-освіті на чолі з провідними спікерами. Онлайн-модулі проводитимуть представники Visa, USAID, monobank, Checkbox, Shop-Express, «Укрпошта» та інші.
  • Офлайн та віртуальний буткемпи на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, де учасниці пройдуть поглиблене навчання з бізнесу та отримають менторський супровід. Перевага участі в буткемпах надаватиметься безбар’єрним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати ці принципи в діяльність підприємства.

Для учасниць акселератора також передбачені додаткові пропозиції, що прискорять діджиталізацію бізнесу, від партнерів Visa: monobank, Укрпошта, Checkbox, Shop-Express.

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку на участь можна на лендингу програми за посиланням. Дедлайн подання – 28 квітня 2024 року (23:59). 

Проєкт триватиме з квітня до вересня 2024 року. Переглянути запис презентації програми можна за посиланням.

Нагадаємо, у 2023 році «Відважна» об’єднала понад п’ять тисяч українських жінок, які проходили онлайн- та офлайн-навчання на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. За результатами реалізації програми шість українок залучили 1,3 мільйона гривень на створення та розвиток власної справи. 

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024