Понад 166 мільйонів гривень плати за землю отримали бюджети тергромад Рівненщини

18 Квітня 2024, 14:15
Понад 166 мільйонів гривень плати за землю отримали бюджети тергромад Рівненщини 253
Понад 166 мільйонів гривень плати за землю отримали бюджети тергромад Рівненщини

За три місяці поточного року платники податків Рівненщини сплатили до місцевих бюджетів 166 мільйонів 27 тисяч гривень плати за землю. Цей показник збільшився на 23 мільйони гривень порівняно з надходженнями січня – березня 2023 року.

Про це повідомили рівненські податківці.

Найбільшу суму земельного податку й орендної плати сплатили суб'єкти господарювання – юридичні особи: вони перерахували до бюджетів громад 142,5 мільйона гривень, а це – плюс 17,4 мільйона гривень до 2023 року.

Фізичні особи поповнили скарбниці громад, перерахувавши 23,5 мільйона гривень цього платежу. Сплачена сума на 5,6 мільйона гривень перевищує відповідні показники минулого року.

Головне управління ДПС у Рівненській області звертається до платників податків з проханням виконувати свої податкові зобов’язання зі сплати майнових податків своєчасно.

Окрім поточних платежів, громадянам варто подбати про сплату заборгованих у минулі роки сум земельного податку та податку на нерухомість, – нагадують у податковій службі. 

Податківці звернули увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024