Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску: в чергах – 800 автомобілів

22 Квітня 2024, 12:07
Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску: в чергах – 800 автомобілів 245
Польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску: в чергах – 800 автомобілів

Станом на сьогодні польські фермери блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, передає Укрінформ.

За його словами, блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська».

«Через «Ягодин» польські протестувальники не пропускають вантажівки в бік Польщі. Також через цей напрямок, як і раніше, протестувальники пропускають у бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. За минулий день таких було 75. Вкотре зазначу, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями, який спроможний пропускати близько 1400 вантажівок в обох напрямках», – сказав речник.

Він уточнив, що по «Рава-Руській» від ранку 21 квітня польські фермери частково почали пропускати вантажні транспортні засоби на вʼїзд до Польщі.

Станом на ранок понеділка на цих двох заблокованих пунктах у чергах на території Польщі загалом перебуває близько 800 вантажівок. Легкові автівки й автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Також черги зберігаються на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску «Краківець» та «Шегині». 1000 та 700 вантажівок відповідно. Однак інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд відбувається відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.

Як повідомляли, близько 4:00 22 квітня відновилося оформлення вантажного транспорту в усіх пунктах пропуску на українсько-польському кордоні, що було сповільнено через збій в роботі бази даних митної служби Польщі.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024