У Луцьку на Волі замість старої аптеки відкрили новий магазин: лучани – незадоволені

22 Квітня 2024, 13:08
У Луцьку на Волі на місці строї аптеки відкрили новий магазин: лучани – незадоволені 815
У Луцьку на Волі на місці строї аптеки відкрили новий магазин: лучани – незадоволені

В обласному центрі Волині 21 квітня відкрили новий маркет «Сімі» на Волі, 3. Він – на місці старої аптеки №65, яка тут існувала понад пів століття. Лучани не підтримують таке рішення.

Про це на фейсбук-сторінці повідомила Галина Савостьянок.

Жінка зазначила, що з нагоди відкриття в маркеті проводять розіграш – усі власники чеків більших за 150 гривень можуть виграти призи – каву, морозиво, шоколадку тощо. Діткам зростом до 123 сантиметрів дають смаколик в подарунок.

Окрім того, першим 100 покупцям – фіолетовий донат у подарунок. А також пропонують відвідувачам покрутити колесо і самим обрати свій подарунок. А також пропонують -33% на всю каву.

У коментарях під дописом лучани висловлюють свою невдоволеність, мовляв, відкрили черговий магазин.

«Жалко, що одна із самих старих аптек міста перетворилась в черговий домашній магазинчик, котрих поряд безліч. На цьому місці мав би бути музей-аптека, як у Львові, наприклад», – написав користувач фейсбуку пан Віталій.

Його підтримав і пан Володимир: «Більш як 65 років існування аптеки, 65 років історії, просто в одну мить зникли», – наголосив він. А хтось – навпаки підтримує. Більше знизу в коментарях.

У телеграм каналі «Смачний Луцьк – ресторани, кафе, бари, паби, їжа нашого міста» зазначають, що мережа «Сімі» належить компанії «Клевер Сторс», що володіє також мережею магазинів «Сім23». У компанії стверджують, що «Сімі» – це ребрендинг мережі, усі нові магазини будуть мати саме таку назву.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024