Луцьке підприємство «СКФ Україна» отримало авторизацію типу «про підтвердження безпеки та надійності»

22 Квітня 2024, 17:10
Луцьку підприємство «СКФ Україна» отримало авторизацію типу «про підтвердження безпеки та надійності» 547
Луцьку підприємство «СКФ Україна» отримало авторизацію типу «про підтвердження безпеки та надійності»

ПрАТ «СКФ Україна» стало другим підприємством в Україні, яке отримало авторизацію АЕО (авторизовані економічні оператори) типу «про підтвердження безпеки та надійності».  АЕО – це особливий статус, який засвідчує високий ступінь довіри до суб’єкта господарювання та надає йому суттєві спрощення при здійсненні митних формальностей.

Про це інформує Державна митна служба України.

Кожне підприємство, яке готується й успішно проходить оцінку відповідності на авторизацію АЕО типу «про підтвердження безпеки та надійності» – це крок до можливості укладання Україною угод про взаємне визнання, зокрема з Європейським Союзом.

Крім того, це визнання таких українських підприємств як надійних партнерів, які забезпечують і контролюють у межах своєї ролі в міжнародному ланцюзі постачання безпеку міжнародної торгівлі.

У Держмитслужбі зазначили, що авторизація АЕО типу «про підтвердження безпеки та надійності» надає підприємствам право користуватися виключними перевагами. Водночас відповідність підприємства критеріям для надання авторизації АЕО типу «про надання права на застосування спрощень» надає підприємствам право отримувати спрощення, у тому числі транзитні, зокрема «процедура випуску за місцезнаходженням», «самостійне накладення пломб спеціального типу», «загальна гарантія», «авторизований вантажовідправник».

На сьогодні 36 підприємств в Україні отримали 38 авторизацій АЕО (36 авторизацій типу «про надання права на застосування спрощень» та дві авторизації типу «про підтвердження безпеки та надійності».

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024