З якими запитами підприємці найчастіше звертаються до центру Дія.Бізнес у Луцьку

23 Квітня 2024, 17:14
З якими запитами підприємці найчастіше звертаються до центру Дія.Бізнес у Луцьку 462
З якими запитами підприємці найчастіше звертаються до центру Дія.Бізнес у Луцьку

У центрі Дія.Бізнес у Луцьку проаналізували, з якими бізнес-запитами та потребами звертаються підприємці з досвідом та початківці.

Про це Бізнес.Район інформує пресслужба Дія.Бізнес у Луцьку.

Нагадаємо, що у центрі Дія.Бізнес у Луцьку надають фахові безоплатні консультації з юридичної підтримки, оподаткування, продажів, маркетингу, комунікацій та PR. 

Однак перед тим, як потрапити до експерта, підприємець обов’язково проходить первинну консультацію з хелпером. Така консультація може відбуватись в оффлайн на базі центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку або в онлайн форматі за попередньою реєстрацією на порталі Дія.Бізнес

Про що найбільше запитують підприємці-початківці?

У центрі Дія.Бізнес проаналізували запити, з якими найчастіше приходили підприємці-початківці в Луцьку протягом майже року роботи:

  • за порадами щодо розвитку бізнес-ідеї та покроковим планом дій;
  • з питаннями, як скласти бізнес-план, розробити фінансову модель бізнесу, про необхідність ліцензій та дозвільних документів та залучення додаткового фінансування;
  • за консультацією щодо юридичної реєстрації бізнесу, вибору КВЕДів та організаційно-правової форми ведення підприємницької діяльності;
  • з питаннями щодо системи оподаткування, коли і які податки сплачувати.

З якими запитами звертаються ВПО, військові та ветерани?

Вимушено переміщені особи, ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати розширений спектр консультацій та підтримку від експертів у центрі підтримки підприємництва Дія.Бізнес у Луцьку.

За підтримкою та можливостями з поновлення підприємницької діяльності до центру звертаються вимушено переміщені особи та представники релокованого бізнесу. Підприємці, які адаптовують бізнес в нових умовах звертаються за пошуком партнерів та інвесторів, колаборацій, за порадами щодо ведення підприємницької діяльності в новому регіоні.

За консультаціями до центру приходять й ветерани та члени їх сімей, дружини діючих військових, які мають намір започаткувати та розвивати ветеранський бізнес. Зокрема, безоплатні консультації з започаткування ветеранського бізнесу допомагають розпочати та побудувати ефективну структуру ветеранського бізнесу. 

Часто питання стосується грантових програм підтримки та залучення додаткового фінансування для здійснення підприємницької діяльності.

Цікавляться приверненням додаткових фінансових ресурсів в межах урядової програми «єРобота» – грантом для ветеранів та членів їхніх сімей. Грантова програма спрямована на підтримку ветеранів та членів їхніх сімей у створенні та розвитку власного бізнесу.

Під час консультації експерти надають вичерпну інформацію про грантову програму: умови отримання гранту, процес подання заявки, особливості складання бізнес-плану та бюджету до нього, розмір фінансування, а також можливості, які відкриваються для створення або розвитку власного ветеранського бізнесу.

Експерти Дія.Бізнес надають додаткову підтримку в підготовці та плануванні дій для успішного отримання гранту.

Чим центр може бути корисний для підприємців з досвідом?

Центр підтримки підприємництва Дія.Бізнес у Луцьку став ресурсом для підприємців з досвідом, який не лише забезпечує доступ до різноманітних послуг та можливостей, але й створює сприятливе середовище для взаємодії, навчання та розвитку.

Для підприємців з досвідом центр надає можливості розширення контактів з іншими успішними підприємцями, інвесторами та фахівцями у різних галузях, що дозволяє підприємцям встановити корисні зв'язки та отримувати поради від експертів. 

Підприємці з досвідом використовують освітні ресурси центру (лекції, практикуми, акселератові програми) для постійного навчання та розвитку, що допомагає підприємцям поглибити свої знання та навички у різних аспектах бізнесу.

У центрі створені можливості для налагодження співпраці та партнерства з іншими підприємствами, що дозволяє розширити бізнес та зайняти нові ринки.

Профільні консультанти надають консультації з різних аспектів підприємницької діяльності, включаючи бізнес-стратегії, фінансове планування, масштабування, експорт, маркетинг та інше. Для досвідчених підприємців – це джерело нових ідей та підходів для їхнього бізнесу.

Запити від підприємців з досвідом зазвичай стосуються:   

  • масштабування бізнесу;
  • збільшення ефективності бізнес-моделі для функціонування в умовах війни;
  • початку експортної діяльності та виходу на нові ринки, зокрема й на міжнародні маркетплейси, такі як Amazom, Etsy та EBay;
  • залучення додаткового фінансування на розвиток власної справи через державні, регіональні, грантові та міжнародні програми підтримки підприємців;
  • порад та рекомендацій з просування власного бізнесу, формуванні ефективної маркетингової та комунікаційної стратегій, продажу продуктів та послуг.

Наявність профільних консультантів у центрі підтримки підприємництва Дія.Бізнес у Луцьку дозволяє задовольнити актуальні запити підприємців. Експертні консультації можливі й онлайн: реєструєтесь на порталі, обираєте тему вашого запиту з-понад 60 напрямків.

Коментар
23/05/2024 Середа
22.05.2024