Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Ковелі заборонять продаж алкоголю вночі

10:06 20.05.2018
504

Верховна Рада України 22 березня 2018 року ухвалила закон, який надає право органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час, а також дозволяє штрафувати торговельні заклади за порушення правил продажу алкоголю.

Таким чином у Ковельській міській раді депутати вирішили обмежити продаж алкоголю вночі.

У четвер, 17 травня, комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів підтримали проект рішення «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного)», – повідомляють у міськраді.

Зокрема, у Ковелі пропонується обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об'єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22.00 до 08.00 години.

Чинність цього рішення буде поширюватися на усіх суб'єктів господарювання міста Ковеля незалежно від форм власності, та які мають відповідну ліцензію на торгівлю алкоголем.;
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин