Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

За важкі фури на дорогах приписують великі штрафи

14:48 21.05.2018
89

Прокуратура вимагає стягнення з підприємств понад 800 тисяч грн плати за проїзд дорогами великовагового транспорту.

Застосовуючи представницькі повноваження, волинські прокурори вимагають стягнення до держбюджету із суб'єктів господарювання плати за проїзд автомобільними дорогами великовагового та великогабаритного транспорту.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник прокурора Волині Максим Киричук, пише Волинь.

Упродовж 2016 – 4 місяців 2018 року органами прокуратури Волинської області пред’явлено 24 позови на суму понад 837 тисяч грн щодо стягнення таких коштів.

Зокрема, апаратом прокуратури області пред’явлено 7 позовів вказаної категорії на суму понад 370 тисяч грн. Луцькою місцевою прокуратурою – 8 позовів на суму 113 тисяч грн, Володимир-Волинською місцевою прокуратурою – 7 позовів на суму 183 тисяч грн, Маневицькою місцевою – 1 позов на суму 16,5 тисяч грн, Ковельською місцевою – 1 позов на суму 154 тисяч грн.

Так, прокуратурою Волинської області до Львівського окружного адміністративного суду 11 квітня 2018 року подано позовну заяву в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті до фізичної особи – підприємця про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом у розмірі 116,6 тисяч грн. Справа перебуває на розгляді суду.

Слід зазначити, що зараз судами задоволено 13 позовів на суму понад 288 тисяч грн, закрито провадження у зв’язку із добровільним виконанням у справах за 4 позовами на суму майже 200 тисяч грн, відмовлено у задоволені 1 позову на суму 12 тисяч грн, на розгляді перебуває 6 позовів на суму майже 337 тисяч грн.

Так, Волинським окружним адміністративним судом закрито провадження у справі за позовом керівника Ковельської місцевої прокуратури про примусове стягнення з ТОВ «ТОП Агро Транс» на користь Державного бюджету України плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів, вагові параметри яких перевищують нормативні, на суму 154 тисяч грн, у зв’язку із добровільною сплатою підприємством заборгованості.

;
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин