Місцеві бюджети Рівненщини з початку року отримали майже 520 мільйонів гривень єдиного податку

09 Травня 2024, 15:14
Місцеві бюджети Рівненщини з початку року отримали майже 520 мільйонів гривень єдиного податку 459
Місцеві бюджети Рівненщини з початку року отримали майже 520 мільйонів гривень єдиного податку

Упродовж січня – квітня цього року представники малого і середнього бізнесу Рівненщини спрямували до місцевих скарбниць 519,9 мільйона гривень єдиного податку.

Порівняно з показниками за аналогічний період минулого року надходження цього платежу зросли на 185,8 мільйона гривень. Про це повідомили рівненські податківці.

За словами виконуючого обов’язки начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Вони сплатили до місцевих бюджетів 429,6 мільйона гривень цього податку.

Своєю чергою, юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, перерахували до бюджетів громад 60,6 мільйона гривень. Водночас від сільськогосподарських товаровиробників – платників єдиного податку IV групи, надійшло 29,7 мільйона гривень.

До слова, єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць і є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань тергромад. Питома вага цього податку в загальній сумі надходжень місцевих бюджетів становить понад 18%.

 

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024