На Волині – позитивна динаміка надходжень до держбюджету

10 Травня 2024, 12:07
На Волині – позитивна динаміка надходжень до держбюджету 488
На Волині – позитивна динаміка надходжень до держбюджету

Платники податків Волині впродовж січня – квітня 2024 року спрямували до загального фонду держбюджету два мільярди 585 мільйонів гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. 

Це на 21,9% більше проти аналогічного періоду торік. Про це інформують волинські податківці.

Ріст показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 463,5 мільйона гривень дозволяє прогнозувати сталі податкові надходження в майбутньому.

«Попередження та виявлення ризиків несплати – головний акцент нашої роботи з компаніями, які намагаються ухилитися від виконання податкових зобов’язань. Запобігти зловживанням насамперед важливо для наповнення бюджету. Разом з тим, створення рівних конкурентних умов для реального сектору економіки – основа фінансової стабільності», – коментує виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк

Сергій Лисеюк наголосив, що позитивної динаміки надходжень до держбюджету досягнули не шляхом податкового тиску. Серед чинників, які сприяють ритмічним податковим надходженням – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового супроводу та конструктивний діалог із платниками податків.  

До слова, про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024