Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Посіви цукрового буряка скоротилися на 15%

12:21 22.05.2018
82

Весна цього року виявилась пізньою, але дружньою із великими температурами і суттєвим недоліком вологи, тому сходи на 40 відсотків відсутні і тільки останні дощі в змозі покращити ситуацію. Та на Гнідавському цукровому заводі все ж таки сподіваються на високі врожаї від своїх партнерів сільгоспвиробників.

Про це повідомляють на сайті gnidava.lt.ua

«Після повного завершення посівної компанії ми зробимо огляд по господарствах та визначимо реальну кількість посівних площ. Станом на сьогодні можна сказати, що цього року посіви цукрового буряка скоротилися орієнтовно на 15 відсотків. Це пов’язано з низькою ціною цукру при рості матеріальних засобів, які застосовуються при вирощуванні цукрового буряка», – заявив заступник голови підприємства з питань сировини Олександр Нікішин.

Разом з тим, на підприємстві впевнені, що Волинь буде забезпечена цукром при середньостатистичній врожайності. Сьогодні на Гнідавському цукровому заводі продовжується процес модернізації виробництва, адже основна ціль – запровадження європейських стандартів виробництва.

;
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин