ПриватБанк запускає програму лояльності за перекази за номером телефону

15 Травня 2024, 11:40
ПриватБанк запускає програму лояльності за перекази за номером телефону 224
ПриватБанк запускає програму лояльності за перекази за номером телефону

ПриватБанк запускає нову програму кешбеків для клієнтів, які активно користуються безпечними та зручними переказами коштів за номером телефону.

Про це повідомила пресслужба банку.

Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, понад 4 мільйонів клієнтів ПриватБанку вже підключили послугу, яка дозволяє здійснювати перекази коштів на картки за номером телефону та не передавати дані своєї картки. Робити безпечні перекази за номером телефону можна на картки клієнтів як ПриватБанку, так і інших банків, в тому числі закордонних.

«Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», достатньо в мобільному застосунку Приват24 натиснути на своє фото профілю, обрати розділ «Налаштування» та перейти в меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням і натиснути «Встановити», – зазначено у повідомлені.

Щоб переказати гроші за номером телефону у мобільному Приват24 треба перейти до сервісів, натиснути «Переказ на картку» й у вікні, що з’явилося, вибрати одержувача з телефонної книги або ввести його номер телефону замість номеру картки. Гроші надійдуть одержувачеві онлайн.

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024