Надходження єдиного внеску на Волині перевищили три мільярди гривень

16 Травня 2024, 16:14
Надходження єдиного внеску на Волині перевищили три мільярди гривень 249
Надходження єдиного внеску на Волині перевищили три мільярди гривень

За підсумками січня-квітня 2024 року волинські працедавці перерахували 3 мільярди 150 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це майже на чверть мільярда більше проти аналогічного періоду минулого року.

Про це інформує пресслужба ГУ ДПС у Волинській області.

«Завдяки відповідальному бізнесу, який своєчасно виконує свої зобов’язання, держава отримує кошти для фінансування соціальних потреб, а офіційно працевлаштовані особи – гарантований захист у випадку втрати робочого місця чи непрацездатності. У цьому й полягає справжнє партнерство держави та бізнесу, яке  відповідає інтересам усіх – держави, платників податків, громадян», – коментує виконувавч обов'язків начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: відповідальна позиція волинського бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова допомога державі, яка в умовах війни виконує свої зобов’язання у сфері соціального захисту населення.

Коментар
23/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024