Ціна на золото досягла історичного піку

20 Травня 2024, 10:55
Ціна на золото досягла історичного піку 593
Ціна на золото досягла історичного піку

Ціна на банківський метал підскочила на 1,4% до 2450,07 доларів за унцію, перевищивши попередній внутрішньоденний рекорд, досягнутий у квітні.

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Золото злетіло до історичного максимуму завдяки оптимізму щодо того, що Федеральний резерв почне пом'якшувати монетарну політику цього року, а також зростанню геополітичної напруженості на Близькому Сході.

Трейдери підвищують ставки на те, що Федеральний резерв може знизити вартість запозичень вже у вересні, що сприятиме зростанню цін на золото.

Минулого тижня долар США впав, а казначейські облігації зросли після того, як інфляція в квітні сповільнилася більше, ніж очікувалося. Це надало підтримку дорогоцінному металу.

Золото постало в центрі уваги після того, як розбився гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі. Ця новина посилила відчуття зростаючих геополітичних ризиків в регіоні після того, як напередодні нафтовий танкер, що прямував до Китаю, був підбитий ракетою Хуситів в Червоному морі.

«Зростання золота зумовлене новинами та невизначеністю щодо того, що сталося в Ірані», – сказав Ніколас Фраппелл, глобальний керівник відділу інституційних ринків нафтопереробного заводу ABC в Сіднеї. 

Читайте також: Президент Ірану Раїсі загинув в аварії вертольота на кордоні з Азербайджаном

 

 
Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024