Геолокація у смартфоні: нові можливості для бізнесу та реклами

20 Травня 2024, 14:20
Геолокація у смартфоні: нові можливості для бізнесу та реклами РЕКЛАМА 187
Геолокація у смартфоні: нові можливості для бізнесу та реклами

Використання геолокації стало невіддільною частиною життя повсякденної людини. Коли користувач вирішує купити мобільний телефон, найімовірніше, він вирішить залишити геолокацію увімкненою. Це дасть змогу отримувати релевантні комерційні пропозиції та кращу пошукову видачу. Водночас геолокація, увімкнена в потенційних клієнтів, створює цікаві перспективи для бізнесів. Про те, як можна вміло користуватися цією функцією смартфонів, варто поговорити докладно.

Особливості налаштування реклами завдяки геолокації

Можливість визначити місцезнаходження користувача з точністю до декількох метрів відкриває нові можливості для бізнесу. У соціальних мережах геолокація використовується для створення таргетованої реклами, спрямованої на чітко сегментовану авдиторію, яка знаходиться в конкретному місці.

Головна перевага від використання геолокації для розвитку бізнесу полягає у збільшенні релевантності рекламних оголошень. Наприклад, за потреби привернути увагу потенційних клієнтів до конкретного ресторану можна налаштувати таргетовану рекламу для людей поблизу. Місцеві жителі та туристи, які опинилися неподалік, дізнаються про новий заклад, куди варто зайти, а отже, число конверсій гарантовано зросте.

Переваги використання геолокації для налаштування таргетованої реклами

Серед позитивних сторін такої стратегії, як геотаргетинг, варто виділити такі нюанси:

  1. Можливість отримання інформації для подальшого аналізу. Отримані дані можуть допомогти бізнесові налаштувати стратегію ведення соціальних мереж. За наявності розгалуженої мережі з'являється можливість для оптимізації роботи місцевих представництв згідно з регіональними особливостями. Наприклад, геодані дають змогу дізнатися, як часто представники локальної групи користувачів відвідують конкретні заклади.
  2. Мінімізація витрат. Будуючи рекламну кампанію, спрямовану на жителів конкретного регіону, можна шляхом мінімальних вкладень досягти максимальної ефективності. Особливо корисним такий метод буде для представників малого та середнього бізнесів, що прагнуть привернути увагу нових клієнтів.
  3. Користь для туризму. Якщо бізнес розташовано в туристичному регіоні чи місті, таргетована реклама, спрямована на туристів, може підняти впізнаваність і залучити нових клієнтів. Аналогічним чином можна налаштувати таргет на людей, які в місті нещодавно. Такий підхід дає змогу пропонувати спеціальні пропозиції та акції потенційним клієнтам.
  4. Точність у побудові рекламної кампанії. Геотаргетинг дає змогу більш ефективно налаштовувати параметри для досягнення кращої результативності. Наприклад, можна налаштувати рекламу на певний радіус навколо конкретної точки на карті або вибрати цільову авдиторію на основі інтересів та вподобань. Ця стратегія дозволяє формувати гнучку рекламну кампанію.

 

Хоча використання геолокації для реклами бізнесу в соцмережах є доволі ефективним інструментом, варто навчитися правильно будувати стратегію та аналізувати проміжні результати.

 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024