ПриватБанк підтримує український бізнес вільним тарифом на LiqРay

20 Травня 2024, 14:35
ПриватБанк підтримує український бізнес вільним тарифом на LiqРay 308
ПриватБанк підтримує український бізнес вільним тарифом на LiqРay

ПриватБанк разом з Visa повідомили про запуск програми підтримки бізнесу, який продає свої товари через інтернет. 

Про це повідомила пресслужба банку.

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, в межахпрограми з 15 травня до 15 липня 2024 року для всіх нових користувачів сервісу Liqpay діятиме вільний тариф з 0% комісії на прийом платежів з карток.

«Ми разом з понад 25 тисяч клієнтів сервісу впевнені, що LiqPay – найкраще рішення для бізнесу, щоб швидко почати та зручно приймати платежі на сайтах та у мобільних додатках,  – говорить Сергій Макаренко. –  Сервіс найбільшого українського банку окрім безлічі технологічних переваг, на відміну від небанківських учасників ринку, є найбільш надійним та доступним».  

Скористатися програмою підтримки бізнесу LiqРay для легкого старту та приймання платежів онлайн можна, зареєструвавшись на сайті. Вільний тариф для нових клієнтів сервісу діятиме протягом терміну програми, якщо обіг за картками не перебільшує 50 тисяч гривень. 

Довідково: LiqPay є провідним українським сервісом для здійснення інтернет-платежів на українському ринку, щодня українці оплачують через LiqPay понад два мільйони онлайн покупок. За допомогою LiqРay підприємці та юридичні особи можуть зручно приймати платежі онлайн через web-сайти та мобільні додатки, та керувати своїм бізнесом. Для здійснення оплат LiqPay надає безліч платіжних методів: PrivatPay, Apple Pay, Google Pay, QR-код, токени та інше. 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024