На Волині податківці переконали майже 3 тисячі роботодавців платити працівникам не менше мінімалки

22 Травня 2024, 17:11
На Волині податківці переконали майже три тисячі роботодавців платити працівникам не менше мінімальної зарплати 637
На Волині податківці переконали майже три тисячі роботодавців платити працівникам не менше мінімальної зарплати

Податкові агенти, які допускають випадки оплати праці на рівні менше мінімальної, – під постійним контролем податкової служби.

Про це інформує управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

До рекомендацій волинських податківців щодо гідної оплати праці дослухаються до 90% податкових агентів, яких запрошують на роз’яснювальні співбесіди.

«Фінансовий результат інформаційно-роз’яснювальних заходів, співбесід і зустрічей у податковій та заслуховувань на засіданнях спеціальних комісій при органах місцевої влади – 3,7 мільйона гривень сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні-квітні поточного року», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець повідомив, що окрім ефективної роботи у напрямі підвищення рівня оплати праці, вже цього року податківці переконали офіційно зареєструвати підприємницьку діяльність 890 громадян.

За результатами аналізу поданої податковими агентами звітності зарплату менше «мінімалки» в області декларували 4,2 тисячі роботодавців.

Нагадаємо, що отримати інформацію щодо власних податкових даних кожен громадянин може через мобільний застосунок «Моя податкова».

До слова, з квітня 2024 року в Україні мінімальна заробітна плата становить 8 тисяч гривень.

 

 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024