Підприємству на Волині погодили присвоєння статусу племінного репродуктора

22 Травня 2024, 15:06
Підприємству «Волинь Нова» погодили присвоєння статусу племінного репродуктора 387
Підприємству «Волинь Нова» погодили присвоєння статусу племінного репродуктора

На Волині розглянули заяву від ТзОВ «Волинь Нова» Луцького району (Горохівська міська тергромада) на присвоєння статусу племінний репродуктор з розведення великої рогатої худоби голштинської породи молочного напряму продуктивності. Тепер рішення – за Міністерством агрополітики та продовольства України.

Про це йшлося 22 травня під час засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам племінної справи у тваринництві під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Юрченка.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волинь Нова» Луцького району подало повний пакет документів.

Комісія проаналізувала господарську діяльність та основні виробничі показники господарства. Напрям діяльності господарства у тваринництві – розведення великої рогатої худоби молочних порід. Продуктивність молочного стада – 11 110 кілограмів молока на корову.

Поголів’я ВРХ, яке утримують в ТзОВ «Волинь Нова» ідентифіковане та зареєстроване в установленому порядку. Це господарство є благополучним щодо гострих інфекційних та інвазійних хвороб великої рогатої худоби, що підтверджується ветеринарною довідкою.

В господарстві запровадили автоматизований індивідуальний облік походження тварин, їх продуктивності та показників відтворення. Осіменіння корів і телиць проводиться згідно з індивідуальним планом підбору та закріплення бугаїв.

Заслухавши інформацію, з урахуванням її обговорення та комісійного розгляду документів, що підтверджують відповідність вимогам нормативно-правових актів з присвоєння статусу племінного репродуктора з розведення великої рогатої худоби голштинської породи молочного напряму продуктивності прийняли позитивне рішення. 

Відповідні документи направили на розгляд експертної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України на присвоєння відповідного статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024