iPhone-довгожитель: 5 рішень, щоб продовжити життя смартфона

24 Травня 2024, 14:35
iPhone-довгожитель: 5 рішень, щоб продовжити життя смартфона РЕКЛАМА 260
iPhone-довгожитель: 5 рішень, щоб продовжити життя смартфона

iPhone успішно розвінчує стереотип про те, що смартфони живуть всього три роки. Тривалість життя «яблучного» девайса значно довша, і про це свідчить щонайменше п’ятирічна програмна підтримка від виробника. Її завершення знаменує обмеження доступу до інноваційних фішок Apple, але не означає перетворення мобільника на «цеглину». Функціональність та швидкість під впливом часу просідає, втім основні можливості залишаються доступними. Зі смартфона, який не оновлюється, все ще можна телефонувати, сидіти в інтернеті, спілкуватися в соціальних мережах.

Яким би надійним та якісним не був Айфон, похитнути довговічність може неправильна експлуатація. Прояви недбалості провокують передчасний вихід з ладу та негативно відображаються на продуктивності, автономності.

Варто бути готовим до того, що б/в або відновлений Айфон проживе менше, ніж новий. За посиланням https://www.moyo.ua/telecommunication/smart/iphone-15-pro/ можна купити iPhone 15 Pro без «пробігу». 

Щоб продовжити життя телефона Епл, потрібно дотримуватися п’яти простих рекомендацій.

Заряджання без помилок

Порушення правил заряджання призводить до таких неприємних наслідків, як:

 1. Скорочення часу автономної роботи через втрату енергомісткості;
 2. перегрівання,
 3. уповільнення процесу живлення,
 4. некоректне відображення даних про стан заряду через проблеми з контролером.

 

У найгірших випадках може статися займання смартфона або дроту. 

Задля уникнення ризиків необхідно:

 • Використовувати оригінальний адаптер та справний кабель з цілою ізоляцією, конектором без пошкоджень.
 • Не розряджати Айфон повністю, аж поки він не вимкнеться. Ставити на зарядку при 20-25%.
 • Заряджати не до кінця. 80% цілком достатньо для забезпечення нормальної автономності.

Використання чохла

З кожним роком Айфони стають все красивішими, тому ховати їх під чохлами зовсім не хочеться. Добровільна відмова від такого виду захисту невиправдана. Якщо немає бажання приховувати первозданний дизайн, доцільно користуватися прозорими аксесуарами. З силікону або пластику. Також можна підібрати кейс у точно такому відтінку, як сам корпус. 

Чохол бере на себе основний удар у разі падіння, а також захищає вразливу «спинку» від подряпин та сколів. Крім того, завдяки кейсу Айфон менше брудниться та довше залишається привабливим. 

Плівка або скло на екран 

Більшість чохлів забезпечують протекцію корпусу, але не екрана. Повний захист — фішка «книжок» та «фліпів», але на вигляд вони старомодні. Ще до початку повноцінної експлуатації необхідно наклеїти на екран скло або плівку. Це можна зробити самостійно за допомогою інструкції та відео з інтернету. 

Для ідеального результату без дрібних бульбашок повітря та частинок пилу під склом краще звернутися до сервісного центру. 

Дотримання температурного режиму

Apple iPhone не люблять спеку. Постійне перегрівання негативно впливає на працездатність основних складників, зокрема процесора. 

Серед типових помилок власників «яблукофонів»:

 1. Заряджання у товстому чохлі, який стає перешкодою для відведення тепла. 
 2. Надмірні безперервні навантаження. 
 3. Використання поряд з технікою, яка гріється. Наприклад, неподалік від конвектора чи духовки.
 4. Зберігання на підвіконні чи на столі навпроти вікна, де світить сонце. 

Цих хиб краще не припускатися, оскільки вони примушують стати завсідником сервісу. Треба також позбутися від шкідливої звички класти Айфон під подушку на ніч, бо там він точно перегрівається. 

Мінімум невиправдано екстриму

З Айфоном не бажано заходити в водойми без нагальної потреби, навіть якщо занурення не планується. Будь-якої миті він може вислизнути з рук і стати «потопельником». Фірмовий захист від вологи працює, але у разі виникнення збоїв через намокання гарантійний ремонт не передбачений. 

Класти в задню кишеню — ризиковано. І не лише тому, що так телефон легше вкрасти. На нього ще й можна випадково сісти, і без збитків не обійдеться. 

Під час катання на лижах та їзди на велосипеді Айфон треба тримати в кишені, що щільно закривається. А для спортзалу на заміну вартісному телефону доцільно купити Смартгодинник. 

Загалом, нічого надзвичайного. iPhone достатньо берегти, і він прослужить довше. 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024