У Луцьку науковці представили інвесторам власні розробки

27 Травня 2024, 11:16
У Луцьку науковці представили інвесторам власні розробки 399
У Луцьку науковці представили інвесторам власні розробки

У Луцькому національному технічному університеті відбувся науковий захід «Інноваційні стартапи ЛНТУ». Під час заходу студенти та науковці представили власні ідеї для стартапів перед стейкхолдерами та партнерами університету.

Про це повідомила пресслужба Волинської ОДА.

Захід відбувся в межах послідовної політики розвитку університету – співпраця «наука-бізнес-влада».

«Для нас велика честь презентувати наукові розробки наших студентів та науковців, саме у такому форматі, адже тут запрошені люди, які пройшли свій власний шлях росту, розвитку та реалізації, які попри обставини змогли досягти успіху і можуть поділитися досвідом із нашим молодим поколінням. Усе що відбувається у нашому університеті, над чим ми працюємо, націлено на розвиток. Сподіваюся, що представлені ідеї знайдуть своїх інвесторів і ми зможемо спільно їх реалізувати», – зазначила ректорка ЛНТУ Ірина Вахович.

Серед представлених наукових стартапів були: «Звуковий 3d сканер», «Автомобільна система жалення», «Багатошарові чипси», «Мобільний робот-маніпулятор», проєкт-переможець міжнародного конкурсу, «Розробка архітектурних та планувальних рішень на прикладі проєкту відновлення міста Авдіївка», «Тренажер-симулятор роботи обладнання з ЧПК», «Детектори ІЧ-випромінювання», «Наземний дрон «Логістик», «Бюджетний БПЛА літакового типу», «Автоматизована система бронювання кімнати онлайн».

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024