Аграрії отримали компенсації за сільськогосподарську техніку українського виробництва

27 Травня 2024, 17:03
Аграрії отримали компенсації за сільськогосподарську техніку українського виробництва 305
Аграрії отримали компенсації за сільськогосподарську техніку українського виробництва

Перші три агропідприємства отримали 25% компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українських виробників. Загальна сума компенсації – 220 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

«Програма часткової компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки українського виробництва – одна зі складових підтримки локального виробника в рамках політики «Зроблено в Україні». Завдяки цьому аграрії змогли з меншими витратами придбати більш сучасну техніку і підвищити свою продуктивність та конкурентоздатність на ринку. І що важливо, такими кроками ми сприяємо зростанню попиту на українську сільгосптехніку та прагнемо стимулювати збільшення обсягів її виробництва. Цей ефект ми бачили у попередні роки дії програми. Цьогоріч на компенсації за купівлю української сільгосптехніки ми заклали в бюджет один мільярди гривень», – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко

Перші три агропідприємства, які отримали компенсацію, працюють в Дніпропетровській, Тернопільській та Черкаській областях. Загальна вартість придбаної ними сільгосптехніки – 880 тисяч гривень. 

Щоб отримати 25% компенсації вартості придбаної техніки чи обладнання,  агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.

До переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 6 691 номенклатурну позицію техніки та обладнання 64 українських виробників. Перелік постійно оновлюється відповідно до заявок, які надходять до міністерства.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024