На Закарпатті запобігли розтраті 11 мільйонів гривень на прибирання медзакладу

27 Травня 2024, 12:20
На Закарпатті запобігли розтраті 11 мільйонів гривень на прибирання медзакладу 464
На Закарпатті запобігли розтраті 11 мільйонів гривень на прибирання медзакладу

Аналітики Бюро економічної безпеки у Закарпатській області виявили ризикову закупівлю послуг з прибирання одного з медичних закладів регіону. Запланована річна вартість тендеру становила 11 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба БЕБ.

Проаналізувавши тендер, фахівці Бюро зʼясували, що жоден з учасників закупівлі не надав підтверджуючих документів про відповідність їх компаній тендерним умовам, наявність необхідної кваліфікації працівників, відповідного обладнання та дозвільних документів.

З метою упередження виявлених ризиків аналітики БЕБ направили на адресу комунального закладу лист з рекомендаціями усунути виявлені порушення в тендерній закупівлі.

Розглянувши рекомендацію, розпорядник коштів відмовився від проведення тендеру та відмінив закупівлю. Надалі зобов’язався внести зміни в Технічне завдання та чітко обґрунтувати вимоги до учасників щодо можливості підтвердження надання відповідної послуги із забезпечення певних видів робіт.

Таким чином аналітики ТУ БЕБ у Закарпатській області упередили неефективне використання 11 мільйонів гривень бюджетних коштів. 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024