Підприємиця з Рівненщини відкрила студію краси за грантові кошти

28 Травня 2024, 12:02
Підприємиця з Рівненщини відкрила студію краси за грантові кошти 436
Підприємиця з Рівненщини відкрила студію краси за грантові кошти

Підприємиця з Вараша Ольга Кислянка давно мріяла відкрити власну студію краси. Для реалізації своїх амбітних планів дівчина скористалася урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа».

Про це повідомила пресслужба Рівненського обласного центру зайнятості.

«Я маю п’ятирічний досвід роботи майстром з нарощення вій, 4-річний досвід бровиста та майстра з ламінування вій. Також вже два роки займаюсь перманентним макіяжем, а рік тому пройшла курс по міні тату. За ці роки вже маю базу постійних клієнток, багато з яких стали мені подругами, довіряють мені як майстру. Саме тому я прагну створити свій власний простір, де буде комфортно всім моїм клієнткам, а також куди захочуть прийти й нові», – зазначає Ольга.

Подала онлайн-заявку через додаток «Дія», успішно пройшла співбесіду та захистила свій бізнес-план у Рівненському обласному центрі зайнятості. А згодом отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.

Отримані кошти спрямувала на закупівлю необхідних матеріалів для відкриття студії краси «Lashes», де тепер надає послуги з перманентного макіяжу, міні тату, нарощення та ламінування вій, оформлення брів.

Також Ольга за умовами проєкту вже створила нове робоче місце, яке укомплектувала за сприяння Вараської філії Рівненського ОЦЗ.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024