Платники податків Рівненщини сплатили майже 28 мільйонів гривень за користування надрами

28 Травня 2024, 13:12
Платники податків Рівненщини сплатили майже 28 мільйонів гривень за користування надрами 320
Платники податків Рівненщини сплатили майже 28 мільйонів гривень за користування надрами

За користування надрами у січні  квітні 2024 року платники податків Рівненщини сплатили до бюджетів всіх рівнів 27, 7 мільйона  гривень рентної плати, що на 6,6 мільйона  гривень перевищує надходження цього  періоду минулого року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській  області.   

До державного бюджету надійшло 18,7 мільйона  гривень цього платежу (+ 4,4 мільйона  гривень, або 30% до січня – квітня 2023 року). Відповідно місцеві бюджети отримали 9 мільйонів  гривень (+ 2,2  мільйона  гривень до відповідного періоду минулого року).

Нагадаємо, платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин є суб’єкти господарювання, у тому числі громадяни, зареєстровані відповідно до закону як підприємці, які набули права користування об'єктом (ділянкою) надр на підставі отриманих спеціальних дозволів на користування надрами в межах конкретних ділянок надр з метою провадження господарської діяльності з видобування корисних копалин, у тому числі під час геологічного вивчення (або геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою) в межах зазначених у таких спеціальних дозволах об’єктах (ділянках).

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024