На Рівненщині підприємцям презентували платформу для підтримки бізнесу

28 Травня 2024, 16:04
На Рівненщині підприємцям презентували платформу для підтримки бізнесу 400
На Рівненщині підприємцям презентували платформу для підтримки бізнесу

Можливості для підтримки бізнесу Рівненщини обговорили під час традиційної зустрічі з роботодавцями області. Цього разу йшлося про державну економічну платформу «Зроблено в Україні».

Про це повідомила пресслужба Рівненської ОДА.

У підсилення державних програм Рівненщина запустила декілька інструментів підтримки бізнесу на регіональному рівні. Зокрема, реалізується програма розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області. Цьогоріч передбачено близько 2 мільйони гривень в обласному бюджеті.

«Важливе завдання сьогодні – підтримати тих, хто прозоро працює заради держави. Ми спільно маємо зробити все можливе, щоб такі підприємства розвивалися. Кожна додаткова гривня в бюджет – це гроші на підтримку ЗСУ, – звернувся до присутніх начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. –  Для мене дуже важливо підтримувати тих виробників, хто дає робочі місця та міць нашому бюджету. Регулярні зустрічі з бізнесом є важливою складовою політики «Зроблено в Україні». Тут вдається вирішувати як точкові проблеми бізнесу, так і виклики для цілих галузей».

Заступник голови ОДА Олександр Кохан представив роботодавцям низку державних і регіональних програм у межах платформи «Зроблено в Україні». Ініціативи покликані допомагати бізнесу працювати на Рівненщині.

«Споживач – купує, виробник – маркує товар, а держава – допомагає бізнесу виготовляти більше та краще. Кожен займає свою нішу. Платформа «Зроблено в Україні» націлена наростити виробництво. Пріоритетне завдання: збільшення вдвічі частки переробної промисловості у структурі ВВП країни», –  зазначив Олександр Кохан.

У держбюджеті на 2024 рік на підтримку бізнесу та інвестиційної діяльності передбачено 45 мільярдів гривень. Серед програм, що входять в економічну платформу «Зроблено в Україні»:

  • грантові та кредитні програми підтримки бізнесу (Доступні кредити 5-7-9, єРобота, єОселя);
  • програми підтримки українських виробників через механізми стимулювання розвитку індустріальних парків, державну підтримку підприємств з великими інвестиціями, страхування ризиків через ЕКА;
  • стимулювання поглибленої переробки та збільшення несировинного експорту;
  • програма компенсації вартості української сільськогосподарської техніки (так званий, кешбек).

 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024