Райффайзен Банк почав видавати «зелені» кредити малому бізнесу

28 Травня 2024, 18:03
Райффайзен Банк почав видавати «зелені» кредити малому бізнесу 330
Райффайзен Банк почав видавати «зелені» кредити малому бізнесу

Райффайзен Банк почав видавати беззаставні кредити малому бізнесу для будівництва сонячних електростанцій, придбання електрокарів та зарядних станцій до них.

Про це повідомила пресслужба банку.

Отримати фінансування до 80% вартості відповідного обладнання та монтажу можуть як ФОПи, так і юрособи.

«Завдяки новій кредитній програмі Райф робить внесок у децентралізацію енергосистеми, розвиток електромобільності та «зелене» відновлення України, – прокоментувала Олена Шпирка, керівниця з питань розвитку сегмента клієнтів бізнес банкінгу Райфу. – Наші бізнес-клієнти можуть скоротити свої ризики, стати енергетично автономними, забезпечити безперервність своєї роботи, зменшити витрати на електроенергію та паливо»

Умови кредитування:

  • Сума кредиту – до дев’яти мільйонів гривень.
  • Термін кредитування – від 24 місяців.
  • Процентна ставка – 17-19% річних.
  • Без додаткових комісій.

Загалом банк видав 1,5 мільярда гривень «зелених» кредитів бізнесу, в тому числі для будівництва СЕС, виробництва сонячних панелей, створення біогазових та біометанових заводів, біопаливних котельних, запровадження енергоефективних проєктів тощо.

З 2023 року банк відзначає нагородою Raif Green Leaf клієнтів, які запроваджують та поширюють інноваційні технології для скорочення викидів, перероблювання відходів, підвищення ресурсоефективності та енергоефективності, біорізноманіття, органічного виробництва, сприяють розвитку циркулярної економіки та «зеленої» енергетики для сталого майбутнього України.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024