«Відважні»: у Луцьку відбувся захід, спрямований на розвиток та підтримку жінок-підприємиць

29 Травня 2024, 15:32
У Луцьку відбувся захід спрямований на розвиток та підтримку жінок-підприємиць 485
У Луцьку відбувся захід спрямований на розвиток та підтримку жінок-підприємиць

У центрі Дія.Бізнес у Луцьку розпочався візійний жіночий акселератор «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація», спрямований на розвиток та підтримку жінок-підприємиць.

Про це йдеться на офіційному сайті центру.

Вікторія Федина, графічна дизайнерка та художниця, мріє створити майстерню станкової графіки, де ділитиметься своєю майстерністю з іншими. Мисткиня вважає, що такий культурний осередок згуртує творчих людей однодумців, стане підтримкою для студентів, підлітків в такий особливо непростий час та туристичною родзинкою Луцька.

«Культура створює націю. Культура створює фундамент, внутрішній стрижень людини, і чим більше розвинена країна, тим вона має великі мускули». 

«Тому, що відважна» – так прокоментувала свою участь у проєкті Вікторія. 

Жінка прагне отримати інформацію від фахівців, які вже побудували свій бізнес, які можуть дати класні поради, вірить у перемогу і у те, що відкриє власний бізнес.

Учасниці вже прослухали два перші модулі – «Важливість візії для розвитку бізнесу» та «Фінансове планування та управління».

Кожна з них отримає менторський та експертний супровід. Додатково учасниці виконуватимуть домашні завдання, щоб інтегрувати набуті знання та навички у власний бізнес.

Жіночий акселератор «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» – це не лише можливість для жінок реалізувати свої підприємницькі амбіції, але й справжня платформа для їхнього взаємодії, навчання та взаємопідтримки. Впевнені, що цей проєкт має потенціал стати каталізатором нових ідей, інновацій та успіхів у жіночому підприємництві України.

Довідково: Візійний акселератор триватиме чотири місяці – з квітня по вересень 2024 року. За результатами навчання буде відібрано 40 учасниць, які залучать по 100 000 грн на впровадження своїх бізнес-ідей. Переможниць оголосять до 15 серпня. 

Серед усіх учасниць проєкту, які залучили фінансову підтримку, на проміжних онлайн Pitch Days, незалежним журі буде обрано 12 фіналісток, які представлять свої бізнес-презентації на фінальному заході акселератора – Grand Pitch Day. 

Фіналістки змагатимуться за головне заохочення проєкту в категоріях: «Дебютантка», «Візіонерка» та «Безбар’єрний бізнес-проєкт». Три бізнес-проєкти з найвищими балами від журі залучать додатково по 400 000 грн на розвиток власної справи.

Для всіх охочих українок є можливість долучитися до онлайн-лекторію без права змагатися за фінансову підтримку в межах проєкту за посиланням

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024