На Волині сплатили понад мільйон гривень туристичного збору

30 Травня 2024, 11:38
На Волині сплатили понад мільйон гривень туристичного збору 275
На Волині сплатили понад мільйон гривень туристичного збору

До місцевих бюджетів Волині від початку року сплатили 1,1 мільйона гривень туристичного збору. Це на 39,1% більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомила пресслужба Головного управління ДПС у Волинській області.

Оскільки курортний сезон на Волині обіцяє бути більш активним, ніж торішній, платників податків просять дотримуватись вимог податкового законодавства.

Очікуване збільшення попиту на відпочинок у літній період повинно додати надходження громадам, які можуть використати отримані кошти для облаштування територій, підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури та інших заходів соціально-економічного спрямування.

Нагадаємо, платниками туристичного збору в Україні є громадяни та іноземці, які перебувають на території України і користуються послугами готелів, пансіонатів, мотелів, кемпінгів та інших об’єктів тимчасового проживання. Туристичний збір є обов’язковим для цих осіб та сплачується як частина вартості проживання.  

Ставки туристичного збору встановлюються рішенням територіальної громади за кожну добу тимчасового розміщення особи в місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5% – для внутрішнього туризму та до 5 % – для в’їзного туризму від розміру мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення. 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024