Понад сто тисяч автівок за пів року продали у «Дії»

30 Травня 2024, 16:57
Понад сто тисяч автівок за півроку продали у «Дії» 335
Понад сто тисяч автівок за півроку продали у «Дії»

З початку запуску у застосунку «Дія» продали понад 100 тисяч транспортних засобів. Згідно з повідомленням, комплекти нових номерів із серією DІ закріпили на понад 10,5 тисяч транспортних засобів. 

Про це повідомляє пресслужба головного сервісного центру МВС.

«Ця онлайн-послуга популярна серед автовласників, адже дозволяє в будь-який час та в будь-якому місці продати в смартфоні свій автомобіль. Для цього у застосунку мають відображатися паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків. А також свідоцтво про реєстрацію авто у продавця. Усі транспортні засоби проходять автоматичну перевірку засобами Єдиного державного реєстру транспортних засобів», – йдеться в повідомленні. 

Там також додали, що якщо транспортний засіб викрадений, чи до прикладу арештований, або його власник в розшуку чи має обтяження, продаж буде відхилено.

Після успішної перевірки, договір надходить до сервісного центру МВС. Адміністратор закріплює номерні знаки із серією DI та друкує свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. 

Готовий пакет документів передається до ДП «Інфотех», яке направляє свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак до Укрпошти. Поштовий оператор здійснює доставку до 10 днів на зазначене відділення.

У пресслужбі нагадали, що у Дії можна перереєструвати легкові автомобілі, мотоцикли та мопеди. Послуга доступна лише фізичним особам і для першого продажу транспортного засобу у поточному році. 

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024