Закарпатські митники затримали партію незадекларованих товарів для вейпінгу

10 Червня 2024, 10:15
Закарпатські митники затримали партію незадекларованих товарів для вейпінгу 300
Закарпатські митники затримали партію незадекларованих товарів для вейпінгу

На посту «Ужгород-автомобільний» у неділю, 9 червня, митники задокументували два протоколи через незаконне ввезення на митну територію України товару без декларування.

Про це повідомила пресслужба Держмитниці.

Майже 360 флаконів з рідиною для електронних сигарет у фабричній упаковці різних торгових марок посадові особи Закарпатської митниці виявили під час перевірки багажного відсіку мікроавтобуса в одній із картонних коробок. Хоча до проведення митного контролю водій, 67-річний житель Закарпаття, обрав «зелений коридор», вдаючи добропорядного громадянина, який дотримується вітчизняного законодавства. Ще й усно запевняв, що не переміщує товару, загальна вартість якого понад 500 євро і потребує обов’язкового декларування та сплати митних платежів.

Тож, за недекларування товарів, які переміщувались через митний кордон України, відносно закарпатця складено два протоколи за статтею 471 Митного кодексу України.

Незадекларовані рідини для вейпів у фабричній упаковці, в асортименті (239 штук без вмісту нікотину і 100 штук з нікотином) торгових марок «RIOT PUNX», «DINNER LADY» та «ELFLIQ», без марок акцизного збору України вилучено. Їх остаточну вартість встановить спеціаліст-експерт. Крім того, митниця скерує повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтею 204 ККУ.

Нагадуємо, що з 1 липня 2023 року в Україні діють обмеження на ввезення рідин, смак яких відрізняється від смаку тютюну. Згідно з цими правилами, не можна ввозити в країну заправки до вейпів в резервуарах об'ємом понад 10 мл. Зазначимо, що перевищення цих норм призводить до штрафних санкцій.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024