ПриватБанк дозволив інтегрувати «Термінал» до сторонніх застосунків

11 Червня 2024, 17:33
ПриватБанк дозволив інтегрувати «Термінал» до сторонніх застосунків 327
ПриватБанк дозволив інтегрувати «Термінал» до сторонніх застосунків

ПриватБанк відкрив можливість українським розробникам, бізнесу та сервісним компаніям інтегрувати застосунок «Термінал» до інших застосунків та програмних рішень.

Про це повідомили в пресслужбі банку.

Простий та зручний спосіб приймати безготівкові платежі дозволить розширити можливості цифрових клієнтських сервісів та економити ресурси на розробці власних програмних рішень.

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, застосунок «Термінал», що дозволяє приймати безготівкові платежі за допомогою звичайного смартфону, на сьогодні найкраще рішення на ринку та єдине, що працює з обома операційними системами Android та iOS. 

Інтеграція мобільного застосунку «Термінал» буде корисною бізнесу, який використовує власну програму для продажу товарів або послуг і якому потрібен функціонал безготівкового приймання платежів з картки або електронного гаманця.

Наприкінці жовтня минулого року Приватбанк запустив застосунок «Термінал» для iPhone. Україна стала третьою країною Європи та сьомою у світі, де можна використовувати iPhone у якості POS-терміналу.

Коментар
19/06/2024 Середа
19.06.2024
18.06.2024