Волиняни сплатили на обороноздатність країни понад 300 мільйонів гривень

12 Червня 2024, 11:11
Волиняни вклали в обороноздатність країни понад 300 мільйонів гривень 431
Волиняни вклали в обороноздатність країни понад 300 мільйонів гривень

На Волині на оборонні потреби за підсумками січня-травня 2024 року сплатили 308,2 мільйона гривень військового збору. Сума перерахованого до держбюджету військового збору в області на 23 мільйони перевищує аналогічні показники торік.

Про це повідомила пресслужба Волинської податкової.

Позитивна динаміка надходжень військового збору в області – переконливий аргумент на користь збереження робочих місць волинськими працедавцями та свідчення їх високої податкової дисципліни, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. 

«Зусилля всієї країни нині спрямовані на протидію загарбникові. Лише за умови належного фінансового забезпечення заходів оборонного характеру військо надаватиме гідну відсіч загарбникові. Щоб зберегти позитивну динаміку надходжень військового збору важливо зберігати економічну активність і дбати про легалізацію трудових відносин. Кожне задеклароване робоче місце – це сплачені до бюджету податки», – коментує виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що кожен, хто працює легально, або ж чесно декларує доходи, долучається до забезпечення національного війська.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024