«єРобота»: 24 гранти отримали підприємці з Рівненщини

12 Червня 2024, 16:24
«єРобота»: 24 гранти отримали підприємці з Рівненщини 477
«єРобота»: 24 гранти отримали підприємці з Рівненщини

У межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа» Рівненська область отримала ще 24 позитивних рішення на суму 5,5 мільйона гривень.

Про це повідомила пресслужба Рівненського обласного центру зайнятості.

Це підсумки реалізації десятої хвилі цьогорічного урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа». Рівненська область залишається серед лідерів з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень.

Загалом на Рівненщині з 1 січня цього року отримали 316 позитивних рішень. Серед цьогорічних грантоотримувачів 23 особи з-поміж внутрішньо переміщених осіб. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 586 нових робочих місць.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень: оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів (29%); тимчасове розміщення й організація харчування (29%); переробна промисловість (13%); професійна, наукова та технічна діяльність (13%), сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство  (4%); інформація та телекомунікації (4%); транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (4%), надання інших видів послуг (4%).

Нагадуємо, що за програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тисяч гривень Обов'язковою умовою є створення 1-2 робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також оцінки ділової репутації Ощадбанком заявника, йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна тут.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024