Українці можуть відкрити за декілька кліків рахунок ФОП в ПриватБанку через сервіс єПідприємець у «Дії»

12 Червня 2024, 17:12
Українці можуть відкрити за декілька кліків рахунок ФОП в ПриватБанку через сервіс єПідприємець у «Дії» 372
Українці можуть відкрити за декілька кліків рахунок ФОП в ПриватБанку через сервіс єПідприємець у «Дії»

Українці, які розпочинають власну справу, можуть відкрити власний банківський рахунок у ПриватБанку та отримати цифрову картку Mastercard ПриватБанку без відвідування відділень банку за декілька кліків одночасно з реєстрацією ФОП. 

Про це повідомила пресслужба банку.

Як зазначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, відтепер це можна зробити онлайн через послугу еПідприємець на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг «Дія», вибрав при реєстрації ФОП опцію відкрити рахунок в ПриватБанку. 

«ПриватБанк – це банк підприємців та малого бізнесу, ми обслуговуємо понад 60% українських підприємців, що активно використовують дистанційні канали обслуговування, – зазначив Євген Заіграєв. – «Приват 24 для бізнесу» є найзручнішим каналом обслуговування підприємців, ми впроваджуємо сучасні цифрові технології, щоб якісне обслуговування та всі фінансові операції  були доступні для українського бізнесу безперебійно». 

На сьогодні дві третини бізнес-клієнтів ПриватБанку віддають перевагу мобільному застосунку «Приват 24 для бізнесу», в якому  доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, кваліфікований підпис SmartID та багато іншого.

За дослідженнями компанії CBR, у 2023 році 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024