ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу

13 Червня 2024, 13:26
ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу 225
ПриватБанк відкрив прийом заявок на кредитування енергонезалежності українського бізнесу

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю електрогенераторів, джерел безперебійного живлення, сонячних та газопоршневих електростанцій, твердопаливних котлів.

Про це повідомила пресслужба банку.

Як розказав член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, підприємці та юридичні особи можуть отримати кредити в ПриватБанку для забезпечення енергонезалежності та енергоефективності:

  • мікро та малий бізнес – до 10 мільйонів гривень, причому кредити до одного мільйона гривень фінансуються без застави на строк до 2 років, а кредити від одного до 10 мільйонів гривень до 5 років (із заставою обладнання або іншого майна). ПриватБанк скасував комісію за видачу таких кредитів та встановив мінімальний аванс на рівні від 10% вартості обладнання.
  • для клієнтів середнього та корпоративного бізнесу доступні кредити на суми від 10 мільйонів гривень на строк до 5 років.

«В умовах відсутності стабільного доступу до електроенергії в країні, наші бізнес-клієнти потребують швидких рішень щодо термінової купівлі альтернативних джерел електроенергії  для підтримання безперебійного режиму роботу. Отримати кредит в ПриватБанку можна  за спрощеною процедурою, без зайвої бюрократії та швидким ухваленням рішення щодо фінансування», –  зазначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Заявку на отримання кредиту для альтернативного енергозабезпечення можна подати на сайті банку.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024