Роботодавці Волині спрямували на соціальні потреби понад чотири мільярди гривень єдиного внеску

17 Червня 2024, 10:10
Роботодавці Волині спрямували на соціальні потреби понад чотири мільярди гривень єдиного внеску 365
Роботодавці Волині спрямували на соціальні потреби понад чотири мільярди гривень єдиного внеску

За підсумками січня – травня 2024 року волинські працедавці перерахували 4 мільярди 68 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на 338 мільйонів гривень більше проти аналогічного періоду минулого року. Про це повідомили волинські податківці.

Така позитивна динаміка надходжень єдиного внеску свідчить про відповідальну позицію роботодавців області, які виконують вимоги закону щодо офіційного працевлаштування найманих осіб, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Саме легальне робоче місце – головна умова, що надзвичайно важлива для соціального захисту працівника та наповнення бюджету. Лише з моменту укладення трудового договору найманий працівник має трудові права й соціальні гарантії, а бюджет щомісяця отримує належні податки та єдиний внесок», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що обов’язок забезпечити гідні умови праці, нарахувати і сплатити податки працедавець зобов’язаний, якщо задекларував використання найманої праці, зокрема поінформував про це податкову службу.

Зі свого боку, фахівці податкового адміністрування уважно аналізують подану працедавцями звітність і переконують тих роботодавців, які ігнорують вимоги закону, працювати у правовому полі.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: відповідальна позиція волинського бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова допомога державі, яка в умовах війни виконує свої зобов’язання у сфері соціального захисту населення.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024