Фонд Притули разом з ПриватБанком та WOG збирають «Загін роботів», щоб захистити наших військових

17 Червня 2024, 14:09
Благодійний фонд Сергія Притули разом з ПриватБанком та WOG збирають «Загін роботів», щоб захистити наших військових 273
Благодійний фонд Сергія Притули разом з ПриватБанком та WOG збирають «Загін роботів», щоб захистити наших військових

ПриватБанк разом з WOG обʼєднались, аби долучитись до ініціативи Благодійного фонду Сергія Притули по збору на бойовий «Загін роботів» з 60 українських автоматизованих турелей «ШаБля» та безпілотних багатофункціональних платформ «Рись» вартістю 50 мільйонів гривень.

Формування такого «Загону роботів» захистить життя тисячі наших військових. Про це пише пресслужба ПриватБанку.

«Найцінніший ресурс України – це люди. Захист українських бійців – завдання для всіх нас. Всюди, де людину на полі бою можна замінити на автоматичну роботизовану систему – треба це робити. Номенклатура, яку ми збираємось закупити, підтвердила ефективність на фронті. Тому абсолютно впевнено збираємо саме на ці турелі та платформи», – говорить засновник фонду Сергій Притула.

Куленепробивні автоматизовані системи «ШaБля» допомагають воїнам вести бій дистанційно, на відстані до двох кілометрів, що зберігає життя та здоровʼя захисників. Роботизована платформа «Рись» допомагає військовим доправляти обладнання до віддалених бойових місій без присутності водія, адже управляється дистанційно. 

«Пропонуємо стати активними учасниками проєкту «Загін роботів» всім клієнтам. Кожного разу, коли ви заправляєтесь паливом Mustang на заправках WOG, партнери проєкту перераховують на збір 1 гривню з кожного літра пального. А якщо сплатити за паливо будь-якою карткою ПриватБанку, на збір спрямують додатково ще 1 гривню з кожного літра», – йдеться в повідомленні. 

Доєднатися до проєкту власним донатом завжди можна тут

Коментар
16/07/2024 Понеділок
15.07.2024