На Закарпатті судитимуть ексголову селищної ради за незаконне виведення 85 соток землі з комунальної власності

19 Червня 2024, 12:09
На Закарпатті судитимуть колишнього голову селищної ради за незаконне виведення 85 соток землі з комунальної власності 768
На Закарпатті судитимуть колишнього голову селищної ради за незаконне виведення 85 соток землі з комунальної власності

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області завершили досудове розслідування щодо колишнього голови однієї із селищних рад за фактом зловживання службовим становищем.

Слідство встановило, що посадовець не виніс на сесії рішення «про надання дозволу на розробку проєкту» та «про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок», як цього вимагає законодавство. Про це інформує Бюро економічної безпеки.

Натомість він підробив згадувані рішення, додавши до них завідомо неправдиві відомості та безпідставно підписав проєкт землеустрою.

Таким чином з комунальної власності вивели три земельні ділянки загальною площею 0,84 гектара, що розташовані в одному із туристичних місць Закарпатської області. Станом на момент вчинення злочину вартість землі становила понад 817 тисяч гривень.

За клопотанням детективів Територіального управління БЕБ у Закарпатській області на земельні ділянки наклали арешт. 

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України скерували до суду. 

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області. Процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024