ПриватБанк приймає заявки на кредитування енергогенерації за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

20 Червня 2024, 12:30
ПриватБанк приймає заявки на кредитування енергогенерації за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» 253
ПриватБанк приймає заявки на кредитування енергогенерації за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

ПриватБанк вже приймає заявки від корпоративних клієнтів та малого й середнього бізнесу на фінансування будівництва та улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок за державною програмою доступних кредитів «5-7-9%».

Про це інформує пресслужба банку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого й середнього бізнесу (МСБ) Євген Заіграєв, розширення урядом можливостей програми доступного кредитування бізнесу дає можливість корпоративним клієнтам та представникам МСБ отримати пільгове фінансування на придбання та установку обладнання енергогенерації. Що своєю чергою дозволить підтримувати та розвивати виробництво в умовах дефіциту енергії та активно розвивати ринок малої розподіленої генерації.

Нагадаємо, 18 червня 2024 року Кабінет Міністрів України розширив можливості державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Тепер її коштом підприємці зможуть придбати та встановити електрогенераційні установки, які працюють на газу.

Отримані за програмою кредитні кошти клієнти банку зможуть витратити на  фінансування будівництва та улаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Максимальна сума пільгового кредиту на відповідні цілі становить до 150 мільйонів гривень.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» також передбачає можливість для бізнесу використати кредитні кошти на придбання сонячних та вітрових електростанцій, а також обладнання для накопичення електричної енергії. Подати заявку на отримання кредиту в ПриватБанку можна на сайті банку.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024