На Рівненщині фермерів привітали з професійним святом

20 Червня 2024, 13:09
На Рівненщині фермерів привітали з професійним святом 301
На Рівненщині фермерів привітали з професійним святом

В Україні 19 червня фермери відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди відзначили керівників таких господарств на Рівненщині.

Про це повідомили на сайті Рівненської ОВА. 

«Продовольча безпека – ключовий елемент стабільності. І провідну роль тут відіграють фермери. Дякую фермерам за титанічну працю та стійкість. Адже попри складні умови, які склалися через війну, вони продовжують розвивати галузь. На сьогодні аграрну продукцію на Рівненщині виробляють понад 700 сільськогосподарських підприємств, 54% - це фермерські господарства», - сказав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан.

Нині в області є 411 фермерських та понад 179 тисяч селянських господарств, які на власних присадибних ділянках вирощують фрукти та овочі. Окрім того, уже створені 52 сімейні ферми.

Директорка Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько підкреслила, що фермери завжди є активними учасниками державних та благодійних програм підтримки АПК.

Так, торік у межах Програми USAID АГРО майже дві сотні господарств отримали безоплатно добрива на осінню посівну та півтори сотні господарств одержали 251 тонну карбаміду під урожай 2024 року.

Про умови надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу розповіла директорка Рівненського обласного центру зайнятості Надія Плютинська.

Найкращим фермерам вручили відзнаки та почесні грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України, Рівненської ОДА та обласної ради.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024