Судитимуть волинянина, який продавав авто, завезені під виглядом допомоги для ЗСУ

20 Червня 2024, 14:00
Судитимуть волинянина, який продавав авто завезені під виглядом допомоги для ЗСУ 334
Судитимуть волинянина, який продавав авто завезені під виглядом допомоги для ЗСУ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області завершили досудове розслідування щодо місцевого мешканця, який завозив в Україну транспортні засоби під виглядом допомоги для Збройних сил України.

Про це інформує пресслужба Бюро економічної безпеки.

Слідство встановило, що чоловік самостійно підшуковував автомобілі за кордоном та купував їх. Під час перетину митного кордону він декларував авто як гуманітарну допомогу, використовуючи для цього реквізити благодійної організації. Надалі підозрюваний продавав транспортні засоби через інтернет-платформи. 

Таким чином фігуранту вдалося завезти сім іномарок. Їхня загальна вартість становить приблизно 2 мільйони гривень. 

Під час обшуків детективи БЕБ вилучили три автомобілі на іноземній реєстрації та понад 5 тисяч євро. На ці автівки та готівку наклали арешт.

Наразі волинянину повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт скерували до суду. 

Досудове розслідування за матеріалами Західного відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області. Оперативний супровід – працівники Управління детективів зі стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024