Бізнес Рівненщини може отримати до 400 тисяч гривень на розробки оборонного характеру

21 Червня 2024, 13:08
Бізнес Рівненщини може отримати до 400 тисяч гривень на розробки оборонного характеру 345
Бізнес Рівненщини може отримати до 400 тисяч гривень на розробки оборонного характеру

На Рівненщині оголосили про старт програми із часткової компенсації на придбання обладнання. Перевагу надаватимуть бізнесу, який виготовляє товари оборонного призначення або ж надає послуги у цій сфері. 

Про це повідомили на сайті Рівненської ОВА.

«Максимальний обсяг підтримки може становити 400 тисяч гривень – залежно від створення нових робочих місць. При цьому частка власних витрат отримувача має становити не менше 15%. Загалом ОВА визначила три основні напрями підтримки бізнесу: часткова компенсація за обладнання, відшкодування відсотків за кредитами, компенсація за сертифікацію на оборонні розробки», – розповів про програму начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Ця обласна програма є частиною економічної платформи «Зроблено в Україні», ініційованої президентом Володимиром Зеленським, та спрямованої на підтримку вітчизняного виробника. 

Впровадження регіональних механізмів підтримки побудовані таким чином, щоб не допустити дублювання з державними програмами. 

Заступник голови ОВА Олександр Кохан додав, що цей напрям підтримки працюватиме у поєднанні з нещодавно модернізованою державною програмою «єРобота. Новий рівень», яка, серед іншого, передбачає гранти для виробників дронів.

Детальніше з порядком використання коштів  можна ознайомитися на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації за посиланням

Довідкову   інформацію   можна   отримати в Департаменті економічного розвитку і торгівлі: (0362) 695-215, 695-293 або електронною поштою:  [email protected] 

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024