На Волині до бюджету сплатили на третину більше податку на прибуток

24 Червня 2024, 10:07
На Волині до бюджету сплатили на третину більше податку на прибуток 409
На Волині до бюджету сплатили на третину більше податку на прибуток

За підсумками січня – травня 2024 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до зведеного бюджету 780,8 мільйона гривень податку на прибуток.

Наразі сума перерахованого до зведеного бюджету податку на прибуток в області на 32,4% перевищує аналогічні надходження торік. Про це повідомили волинські податківці.

Ріст показників сплати податку на прибуток – очікуваний: позитивній тенденції сприяють якісний податковий супровід бізнесу та відповідальне виконання податкових зобов’язань більшістю платників податку на прибуток, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Водночас господарська діяльність компаній, що демонструють наміри приховати реальні доходи за фіктивними збитками, аналізується фахівцями податкового адміністрування особливо пильно. В межах компетенції вживаємо заходів для попередження бюджетних втрат, тобто аргументовано переконуємо представників бізнесу відмовитися від схем мінімізації», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.   

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024