В Україні запустили грантову програму на 480 тисяч євро для малого та середнього бізнесу

21 Червня 2024, 17:06
В Україні запустили грантову програму на 480 тисяч євро для малого та середнього бізнесу 352
В Україні запустили грантову програму на 480 тисяч євро для малого та середнього бізнесу

Міністерство економіки України разом з ЄС та урядом Німеччини дали старт новій грантовій програмі на 480 тисяч євро, в рамах якої 12 малих та середніх підприємств зможуть отримати фінансування до 40 тисяч євро на розвиток власного експорту та інновацій та консультаційну підтримку від експертів.

Претендувати на отримання грантів можуть українські бізнеси, які створюють продукти або послуги з фокусом на експорт або інновації. Про це інформує Міністерство економіки України.

Взяти участь у грантовій програмі можуть малі та середні українські бізнеси, які працюють у секторах переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудування, будівництво, виготовлення меблів тощо), креативної індустрії (мода, дизайн тощо), а також інших галузей з експортним та інноваційним потенціалом.

«Із початком повномасштабного російського вторгнення програма EU4Business надала майже 8 мільйонів євро для підтримки МСП в Україні, бо ми розуміємо, що в ці важкі часи компанії як ніколи потребують підтримки у зростанні та впровадженні інновацій. Цією грантовою програмою ми хочемо допомогти українським бізнесам подолати наслідки війни, забезпечити доступ до фінансування, допомогти із пошуком нових ринків та покращити бізнес-середовище України», – зазначив керівник відділу державного фінансування, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні Генрік Вітфельдт.

Передбачається, що в межах проєкту 12 відібраних учасників отримають грант у розмірі до 40 тисяч євро кожен, а також групові та індивідуальні консультації від експертів, нетворкінг-сесії та інші активності, які допоможуть виявити та усунути процеси, що «блокують» бізнес на шляху до експорту та інноваційного розвитку.

Подати заявку для участі в грантовій програмі можна до 23:59 25 червня 2024 року на сайті проєкту.

 

Довідково: Грантова програма для малого та середнього бізнесу на 480 тисяч євро є частиною програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Вона спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024