Викрили волинянина, який продавав білоруські сигарети

24 Червня 2024, 12:16
Викрили волинянина, який продавав білоруські сигарети 392
Викрили волинянина, який продавав білоруські сигарети

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області викрили місцевого жителя, який зберігав та продавав сигарети з марками акцизного податку Республіки Білорусь.

Про це інформує пресслужба Бюро економічної безпеки України.

Коли співробітники Бюро прийшли з обшуком за місцем проживання фігуранта, чоловік намагався підпалити незаконну продукцію, аби приховати свою злочинну діяльність. 

Детективи БЕБ вилучити понад 5 тисяч пачок сигарет виробництва Гродненської тютюнової фабрики, що розташована у Білорусі. На продукції зазначено, що товар був виготовлений у квітні 2024 року.

Також вилучили мобільні телефони, банківські картки, набої до вогнепальної зброї та два ящики алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. 

Наразі детективи БЕБ встановлюють обставини потрапляння білоруських сигарет на територію України. 

Досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 та ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України триває.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024