На Рівненщині з початку року платники регіону погасили майже 34 мільйони гривень податкових боргів

24 Червня 2024, 13:15
На Рівненщині з початку року платники регіону погасили майже 34 мільйони гривень податкових боргів 298
На Рівненщині з початку року платники регіону погасили майже 34 мільйони гривень податкових боргів

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують підприємцям та громадянам, що надходження податків до бюджетів усіх рівнів є важливим засобом стабілізації економіки держави під час воєнного стану.

Тому кожен платник податків має дотримуватись вимог чинного законодавства щодо забезпечення повноти та своєчасності сплати податків, зборів і платежів, єдиного соціального внеску, а також вживати заходи з погашення наявної заборгованості. Про це повідомили рівненські податківці.

На Рівненщині з початку року платники регіону погасили 33,9 мільйона гривень податкових боргів.

З метою погашення заборгованості фахівці Головного управління ДПС в області направили до суду 554 позови на суму 94,4 мільйона гривень. На даний час судові органи задоволили 381 позов на суму 24,7 мільйона гривень. 

Прийняли 85 рішень про стягнення податкового боргу в сумі 14,8 мільйона гривень, стягнули платіжними інструкціями 2,9 мільйона гривень.

Відповідно до норм Податкового кодексу України, списали безнадійний податковий борг в сумі 39,6 мільйона гривень, більша частина якого припадала на боржників-банкрутів.

Також з початку року погасили заборгованість з єдиного внеску у сумі 10,5 мільйона гривень, у тому числі 6 мільйонів гривень стягнули через органи Державної виконавчої служби.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024