єОселя: волиняни оформили 490 кредитів

24 Червня 2024, 16:17
єОселя: волиняни оформили 490 кредитів 383
єОселя: волиняни оформили 490 кредитів

«єОселя» – це програма доступного кредитування житла, яку ініціював президент України. Вона має спрощені умови кредитування і ставку у 3% для пільгових та 7% для решти категорій, визначених урядом.

Загалом з початку дії програми волиняни оформили 490 іпотечних кредитів на суму 683 мільйони гривень. Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.

Водночас найчастіше кредити оформляли жителі міста Київ (2025), Київської (2967), Львівської (633), Одеської (533), Вінницької (515) та Рівненської (501) областей.

Заявки на участь у програмі «єОселя» можна подати на порталі та в застосунку «Дія».

Нагадаємо, що скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших  категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%. 

Програма «єОселя» почала свою роботу в жовтні минулого року. Реалізують програму Мінекономіки спільно з Мінцифрою та ПрАТ «Укрфінжитло». Банками-партнерами «єОселі» є Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Щоб отримати вигідні умови кредитування на житло за програмою «єОселя», необхідно подати заяву в застосунку Дія. Для цього:

  • авторизуйтеся в застосунку;
  • у меню «Сервіси» виберіть «єОселя» і натисніть «Почати»;
  • виберіть категорію, до якої ви належите;
  • вкажіть інформацію в заяві (сімейний стан, дані про дітей, житлову нерухомість, дохід тощо);
  • вкажіть дані про житло, яке хочете придбати;
  • виберіть один або декілька банків, у які хочете надіслати заяву на розгляд, щоб отримати попереднє рішення щодо суми можливого кредиту;
  • перевірте, підпишіть та відправте заяву.

Після опрацювання заяви отримаєте сповіщення від вибраного банку чи банків про попереднє рішення щодо видачі кредиту.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024