Через «Дію» перереєстрували вже орієнтовно 122 тисячі транспортних засобів

25 Червня 2024, 12:07
Через «Дію» перереєстрували вже орієнтовно 122 тисячі транспортних засобів 306
Через «Дію» перереєстрували вже орієнтовно 122 тисячі транспортних засобів

Через «Дію» в Україні наразі вже перереєстрували близько 122 тисячі транспортних засобів.

Про це поінформував заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко, передає «Укрінформ».

«Починаючи з 20 грудня минулого року, коли була запроваджена ця функція, і станом на сьогодні перереєстрували близько 122 тисячі транспортних засобів. Коли ми називаємо цю цифру, то ми говоримо про двох осіб – це покупець і продавець. Тобто, фактично 244 тисячі громадян вже не зверталися у сервісні центри, а отримали послугу онлайн», – зазначив він.

Відповідаючи на питання щодо того, для яких груп транспортних засобів доступна ця послуга, зокрема, про те, що так не можна перереєструвати, наприклад, мікроавтобуси чи вантажні авто, заступник міністра пояснив, що наразі йдеться про транспортні засоби категорії В і мопеди.

«Бо транспортні засоби, у які поміщаються вісім пасажирів і водій, вони ще можуть бути перереєстровані через «Дію». Якщо більше осіб, вони (ці транспортні засоби ред.) мають бути перереєстровані безпосередньо під час відвідування сервісного центру», пояснив Тимченко.

Відповідаючи на питання, чи планують у МВС змінити цю норму (щодо мікроавтобусів і вантажних авто ред.), він сказав, що вони рухаються у цьому напрямку.

«У перспективі, я думаю, що ми дійдемо до цього», заявив заступник глави МВС.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024